Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÍPRAVKA

Mladší a Starší přípravka U9 a U11

01.jpg

Kontakty: Jméno Kontakt ID FAČR
Trenér starší přípravky: Eltner Lubomír 739 615 807 63110393
Trenér starší přípravky: Pokorný Karel 776 600 674 74120261
Trenér mladší přípravky: Homola Radim 775 118 909 79121533
Trenér mladší přípravky: Bednář Jaroslav 607 134 142 99070013
Vedoucí mužstva přípravky: Homola Stanislav 721 640 850 38050012

 

Tréninky:  
Starší přípravka  
Duben až Říjen Travnaté hřiště u sokolovny
  Pondělí, středa a pátek od 15:45 do 17:30 hod.
Listopad až Březen Tělocvična ZŠ Klimkovice
  Pondělí od 15:00 do 16:30 hod.
  Středa od 16:00 do 17:30 hod.
Mladší přípravka  
Duben až Říjen Travnaté hřiště u sokolovny
  Pondělí, středa a pátek od 15:45 do 17:30 hod.
Listopad až Březen Tělocvična v sokolovně
  Pondělí od 15:30 do 17:00 hod.
  Středa od 16:30 do 18:00 hod.
Přesné termíny tréninků sdělí na dotaz trenéři.

 

Výsledky, tabulky mistrovských utkání:   

IS FAČR - klikni na odkaz

 

Program a výsledky turnajů a přípravných utkání:

(po kliknutí na výsledek se zobrazí podrobnosti k turnaji)

Den Datum Hodina Místo   Ročník Výsledek
Neděle 12.11.2017 9:00 Hala Hlučín JOMA Liga 2009 a ml. 5. místo
Sobota 25.11.2017 9:00 Hala Bílovec Turnaj Bílovec 2008 a ml. 2. místo
Neděle 17.12.2017 9:00 Hala Hlučín Turnaj Hlučín  2007 a ml. 2. místo
Sobota 6.1.2018 14:30 Hala u Čapkárny Fencor Hlubina Cup 2007 a ml. 3. místo
Neděle 14.1.2018 9:00 Hala Hlučín JOMA Liga 2009 a ml. 6. místo
Neděle 21.1.2018 8:00 Hala SŠ prof. Matějíčka Halový turnaj Poruba  2007 a ml. 6. místo
Sobota 3.2.2018 9:00 Hala Hlučín Turnaj Hlučín  2007 a ml. 2. místo
Neděle 18.2.2018 9:00 Hala Hlučín JOMA Liga  2009 a ml. 6. místo
Sobota 3.3.2018 9:00 Hala Bílovec Turnaj Bílovec 2007 a ml. 7. místo
Sobota 17.3.2018 9:00 Hala Bílovec Turnaj Bílovec 2008 a ml. 6. místo
Pátek 30.3.2018 8:30 Hala Brušperk Turnaj MFK Ostrava 2007 a ml. 1. místo
Úterý 8.5.2018 10:00 Velká Pomom Limuzíny Cup 2009 a ml.  
Sobota 12.5.2018 9:00 Olbramice Turnaj Olbramice 2007 a ml.  
Sobota 12.5.2018 13:00 Olbramice Turnaj Olbramice 2009 a ml.  
Sobota 2.6.2018 9:00 Klimkovice Klimkováček 2007 a ml. i 2009 a ml.  
Pátek 15.6.2018 16:00 Tworkow (Polsko) Tworkow Cup 2007 a ml.  

 

SOUPISKA:

  Jméno ID
Starší přípravka  
1 Brázdil Aleš 07050073
2 Jasaň David 07011376
3 Košař Jakub 07011352
4 Malý Lukáš 07081398
5 Matýsek Vojtěch 07110596
6 Ondra Jan 07081027
7 Pokorný David 07091123
8 Prašivka Václav 07020056
9 Sedláček Marek 07100775
10 Stareček Daniel 07090727
11 Huspenina Matěj 08010545
12 Neuwirth Jakub 08080243
13 Pesch Andreas 08061302
14 Willaschek Petr 08030538
Mladší přípravka  
1 Homola Petr 09080645
2 Matuška Jan 09010165
3 Pracuch Tobiáš 09010587
4 Žák Jakub 09020180
5 Čapo Alexandr 10100526
6 Kohutek Matyáš 10100855
7 Mahrík Vojtěch 10010818
8 Matýsek Matěj 10030077
9 Mozga Štěpán 10021023
10 Neuwirth Adam 10021008
11 Sehnal Matěj 10041016
12 Vajda Pavel 10110806
13 Korábečný Adam 11040632
14 Kotlář Filip 11090516
15 Hradský Jakub 12080205
16 Mahrík Filip 12080142
17 Sikora František 12070195
18 Unucka Vojtěch 12060239

 

NÁBOR - PŘIJĎ MEZI NÁS
Máš rád sport, fotbal, dobrou partu? Přidej se k nám! - VÍCE ZDE
Pro hráče ve věku 7-8 let máme připraven i uvítací balíček -
http://www.mujprvnigol.cz/1-fotbalovy-balicek.html