DOROSTENCI SI V KRAJSKÉ PREMIÉŘE ZASTŘÍLELI

14. 8. 2016

Krajská soutěž sk. A - dorost U19

13.8.2016 TJ Klimkovice - TJ Horní Benešov (0:0) 10:1

Branky: 47. a 76. Bohm, 52. Mareth, 57., 68. a 70. Bajgar, 59. Tomášek J., 75., 81. a 89. Kváš - 87. Mecner

Sestava Klimkovic: Langer - Křenek, Bednář, Valder, Buryan (71. Holubek) - Mareth (67. Kváš), Tomášek, Larisch, Bajgar - Strnka, Sikora (40. Bohm), trenéři J.Chorvatovič a J.Bajgar

Až nečekaně vysokým vítězstvím vstoupili dorostenci v prvním mistrovském zápase nové sezony do Krajské soutěže. Při tom o poločase, který skončil 0:0 takovéto kanonádě nic nenasvědčovala. Průvan v kabině ovšem naše hráče probudil a po poločase představili domácím divákům, kterých se sešlo docela dost, svou pravou tvář. V příštím kole zajíždějí k utkání do nedalekého Svinova, tak doufáme, že diváci zavítají i tam.