MARKETING

Marketingová spolupráce

Chceš podpořit náš spolek? Chceš mít reklamu na těchto stránkách, na stadioně, na dresech atd.? Dej o sobě vědět!

Kontaktujte nás: tjklimkovice@seznam.cz, +420 603 574 799.

TJ Klimkovice je oddíl s bohatou historií přesahující 70 let. Kopaná se v Klimkovicích vždy rodila v nelehkých podmínkách a oddíl byl vždy závislý na svých odchovancích. Proto je zde velký důraz kladen na výchovu mládeže. Důkazem úspěšné a koncepční klubové práce s mládeží je vychování mnoha kvalitních hráčů, kteří jsou oporami dnešního „A“ mužstva, nebo odevzdávají kvalitní výkony v mužstvech hrajících vyšší soutěže. Z našeho klubu pravidelně odchází řada mládežnických talentů na zkoušky do ligových týmů Baníku Ostrava, Vítkovic nebo Sigmy Olomouc.
TJ Klimkovice patří mezi kluby s dlouhodobě vysokou návštěvností na domácí utkání (průměr cca 150 diváků patří mezi nejvyšší v soutěži). Vedení klubu se všemožně snaží, aby přilákalo na stadion co nejvyšší počet diváků a ve spolupráci se sponzory pro ně připravili co nejlepší podmínky.
Zároveň jsme však oddílem hospodařícím ve skromných podmínkách a závislém na podpoře Města Klimkovice a sponzorských příspěvcích.

Dovolujeme si Vás proto oslovit s nabídkou reklamních ploch. Takto získané prostředky budou využity výhradně pro potřeby oddílu, zejména na materiální zabezpečení všech kategorií, ale především mládeže.

Historie klubu:
1945 založení klubu jako SK Klimkovice
1948 začleněn do TJ Sokol Klimkovice
1949 hřiště přemístěno z louky „Pod chmelníkem“ k sokolovně
1991 osamostatnění klubu TJ Klimkovice
2004 rekonstrukce stadionu, výstavba tribuny a zatravnění hřiště
1987, 1992 postup „A“ mužstva mužů do 1.A. třídy krajské soutěže
2001 postup dorosteneckého družstva do Krajského přeboru (3. nejvyšší soutěž v ČR)
2005, 2009, 2013 vítězství mužů v celostátním turnaji Lázeňský Pohár
2015 nový název oddílu TJ Klimkovice, z.s.
2016 rekonstrukce fotbalových šaten v sokolovně

Současnost klubu:
Do soutěžního ročníku má TJ Klimkovice přihlášeny v mistrovských soutěžích následující týmy:

mužstvo mužů, Městský přebor Ostrava
mužstvo dorostu, Krajská soutěž (MSK)
mužstvo starších žáků, Městský přebor Ostrava
a přípravka, TOP U11 Ostrava

Nabízíme:

Spojení s oblíbeným ryze amatérským fotbalovým klubem. Klubem s více než sedmdesátiletou tradicí.

Vystupování jako oficiální partner TJ Klimkovice a užívání loga při prezentaci ve vztahu k partnerovým obchodním, finančním, či politickým kruhům.

Platformu pro oficiální i neformální setkávání se s ostatními partnery a osobnostmi obchodního, politického, kulturního, nebo sportovního života.

Reklama - nabízené možnosti:

• plošná reklama (banner), na hlavní tribuně o rozměrech výška 80 cm a délka až 2 metry (plachta nebo pevná), na sítích za oběma brankami o rozměrech dle dohody, jinde na stadionu dle dohody;
  • reklama na dresech dle dohody;
  • internet, umístění loga a propojení odkazem na stránky partnera;
  • tisková reklama, rozdávání reklamních letáků partnera při akcích a utkáních, umístění inzerce partnera v bulletinech, umístění loga partnera na plakáty s pozvánkou na utkání, které jsou rozvěšovány v pravidelných 14 denních intervalech;.
  • podpora prodeje, stánky; předváděcí výstavy; ochutnávky; další krátkodobé stimuly k prodeji výrobků nebo služeb při akcích a utkáních;
  • akce na stadionu, možnost využití areálu hřiště a zázemí stadionu k firemním utkáním apod., účast hráčů při akcích partnera.

Využívání symboliky:
Oprávnění užívat logo TJ Klimkovice k vlastním komerčním aktivitám a označení vlastních výrobků a služeb ve slovním nebo obrazovém spojení implikujícím vztah partnera k TJ Klimkovice.

Nabídka reklamní spolupráce (dokument pdf)
SMLOUVA O REKLAMÉ (doc)
DAROVACÍ SMLOUVA (doc)

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Kontaktní adresa:
TJ Klimkovice, z.s., Tyršova 276, 742 83, Klimkovice
IČO: 48430765, DIČ: CZ 48430765, č.ú.: 1764751319/0800
tel. +420 603 574 799, web: www.tjklimkovice.cz,  e-mail: tjklimkovice@seznam.cz

Kontaktní spojení jednatel oddílu:
Lukáš Lyčka, Havlíčkova 225, 742 83 Klimkovice
tel. +420 603 574 799, tjklimkovice@seznam.cz

Všem, kteří jakoukoliv mírou přispívají na činnost našeho spolku, děkujeme.