NÁBOR

obrazek_nabor.jpg
Máš rád sport, fotbal, dobrou partu? Přidej se k nám!
Jsi hráč? Přijď na trénink v termínech podle věkové kategorie uvedených níže nebo zavolej a domluv se s trenéry.
Jsi trenér? Zavolej nebo napiš email.
Jsi funkcionář? Zavolej nebo napiš email.

Kontakty a bližší informace: 606 201 214, tjklimkovice@seznam.cz

Rádi tě mezi sebou přivítáme!!!

Mladší přípravka U9 (věk 6 - 9 let)
Tréninky: Když je teplo (většinou duben až říjen), tak v pondělí, ve středu a někdy i v pátek od 16:00 hod. na travnatém hřišti u sokolovny. Když je zima (většinou listopad až březen), tak v tělocvičně dle domluvy.
Starší přípravka U11 (věk 10 - 11 let)
Tréninky: Když je teplo (většinou duben až říjen), tak v pondělí, ve středu a někdy i v pátek od 16:00 hod. na travnatém hřišti u sokolovny. Když je zima (většinou listopad až březen), tak v tělocvičně dle domluvy.
Mladší žáci U13 (věk 12 - 13 let)
Tréninky: Když je teplo (většinou duben až říjen), tak v pondělí, ve středu a někdy i v pátek od 16:30 hod. na travnatém hřišti u sokolovny. Když je zima (většinou listopad až březen), tak v tělocvičně dle domluvy.
Starší žáci U15 (věk 12 - 15 let)
Tréninky: Když je teplo (většinou duben až říjen), tak v pondělí, ve středu a někdy i v pátek od 16:30 hod. na travnatém hřišti u sokolovny. Když je zima (většinou listopad až březen), tak v tělocvičně dle domluvy.

Kontak šéf-trenér mládeže: Jaroslav Bednář, mob. 603 228 633

Dorost U19 (věk 16 - 19 let)
Tréninky: Když je teplo (většinou duben až říjen), tak v úterý a ve čtvrtek od 16:00 hod. na travnatém hřišti u sokolovny. Když je zima (většinou listopad až březen), tak v tělocvičně dle domluvy.
Muži (věk 19 let a výše)
Tréninky: většinou úterý a čtvrtek na hřišti u sokolovny.

Kontakt pro muže a dorost: Karel Pokorný, mob. 776 600 674

Trenéři a funkcionáři
Rádi přivítáme zejména trenéry k mládeži. Zajistíme základní trenérský kurz licence C UEFA. Funkce trenéra je honorována. Zájemci neváhejte nás kontaktovat.

Kontakty a bližší informace: 606 201 214tjklimkovice@seznam.cz