39. ROČNÍK LÁZEŇSKÉHO POHÁRU - ŽELEZNICE 2016

1. 8. 2016

30. - 31.7.2016 se sešli účastníci 39. ročníku Lázeňského poháru v Železnici a odehráli opět vydařenou kapitolu tohoto jednoho z nejstarších fotbalových turnajů v České republice. Pod vynikající taktovkou organizátorů, za dohledu slunečního pupence, tedy aspoň v sobotu a opravdu bohaté divácké kulisy předvedli všichni účastníci lité boje a to nejen fotbalové, ale i společenské a kamarádské, na společných setkáních plných vyprávění, starých historek a zážitků a nějakého toho kalíšku.

Vítězství obhájili Lázně Bělohrad, kteří si ve finále poradili s Luhačovicemi v poměru 3:1.
Další pořadí:
3. Konstantinovy Lázně, 4. Velichovky, 5. Železnice, 6. Klimkovice, 7. Mšené Lázně, 8. Jánské Lázně

KLIMKOVICE "OBHÁJILY" 6. MÍSTO

Bohužel ani kvalitní a sympatické výkony nestačily Klimkovickým na víc než utkání o 5. místo. Velmi vyrovnané výkony všech týmu v naší skupině znamenaly, že rozhodovaly detaily a jeden jediný gól nás dělil od soubojů o medaile.

První utkání LP: Klimkovice - Konstantinovy Lázně 1:1 (1:1) na pen. 3:1 Branka: Ambros.
Druhé utkání LP: Mšené Lázně - Klimkovice 1:2 (0:0). Branky: Lubojacký, Švábík.
Třetí utkání LP: Klimkovice - Lázně Bělohrad 0:2 (0:1)
Utkání o umístění: Klimkovice - Železnice 2:4 (0:2). Branky: Švábík, T.Komár

Sestava: Bača - Woznica, Jaroň, Teichmann - Šablatura - Koval, Šoltys, Ambros, Klemiš - Švábík, Lubojacký, Konečný, T.Komár, Pepík Tomášek

Na schůzce účastníků lázeňského poháru v Železnici byl potvrzen jízdní řád poháru pro příští roky.

2017 Janské Lázně = 40. ročník
2018 Mšené Lázně
2019 Konstantinovy Lázně
2020 Velichovky

Za rok se na vás těšíme u již jubilejního 40. ročníku LP u zakladatelů v Jánských Lázních!!!

Všechny výsledky na: www.lazenskypohar.cz