Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÁČKO BODOVALO NAPLNO

Krajská soutěž CANIS 1.B třída sk. B - muži
Sobota 22.9.2018
TJ Klimkovice - TJ Sokol Kozmice (2:0) 2:1
Branky: 13. Vaněk, 22. vlastní - 75. Mlýnek

Sestava Klimkovic: Bača - Sáblík, Bednář, Šot, Krpelík - Švec (66. Konečný), Vaněk - Niemczyk (88. Drábek), Mikoláš (86. Strnka), Borgosz - Gelnar, trenér Jan Woznica.

Ostatní výsledky soutěže: V.Hoštice - Řepiště 3:1, Slovan - Ov-Jih 4:3, V.Polom - Chuchelná 1:2, Bohuslavice - Hať 1:1, Strahovice - Darkovice 4:2, Šilheřovice - Kr.Pole 1:2

Tabulka soutěže: ZDE

Úvod utkání se nesl v opatrném duchu s řadou nepřesností na obou stranách, ale mírně aktivnější byli domácí. Na konci úvodní čtvrthodinky padla první branka, kterou dali domácí. Ti nejprve ubránili roh Kozmic, Borgosz dlouhou přihrávkou vyslal Honzu Vaňka, který přesprintoval hostujícího obránce a přehodil vybíhajícího brankáře - 1:0. Za chvíli mohl Vaněk přidat druhou branku, ale hostující brankář byl proti a skvělým zákrokem jeho střelu vyrazil na roh. Ve dvacáté druhé minutě z pravé strany poslal střílený centr do vápna Borgosz, na zadní tyči zakončoval Krpelík, jenže jeho střelu brankář zneškodnil. Nicméně akce pokračovala, klimkovičtí hráči vrátili míč prudce před bránu a hostující Tomis si srazil míč do vlastní brány - 2:0. Hosté hrozili pouze sporadicky a z velké dálky, takže brankář Bača nemusel prakticky zasahovat. Naopak naši hráči mohli několikrát skóre navýšit, jenže Švec mířil v dobré pozici nad, Borgoszova krásná střela se bohužel odrazila od tyče ven z brány a ne dovnitř a v závěru poločasu vychtal v úniku Mikoláše brankář Kozmic. V úvodu druhé půle dvakrát zahrozili hosté, ale Tsiolasova hlavička šla nad a Ondiče ze strany vychytal Bača. Zvýšit skóre poté postupně mohli Borgosz, Vaněk i Mikoláš, ale ani jeden nedal. Čtvrt hodiny před koncem tak hosté udeřili, když odražený míč po standardní situaci poslal skrz hradbu těl do sítě Mlýnek - 2:1. Víc už ale naše defenzíva hostům nepovolila a naopak v poslední minutě mohl definitivně rozhodnout Sáblík, jenže tomu při brejku 4 na 2 uskočil míč a brankář jej lapil. Naši muži tak po čtyřech utkáních konečně bodovali naplno.