Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÁČKO NA STARTU NOVÉHO SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU

8. 8. 2019

Začátek nového soutěžního ročníku našich mužů „A“ už doslova klepe na dveře. V sobotu 10.8.2019 od 17:00 hod. (autobus odjíždí od sokolovny v 15:15 hod.) zahájí nový fotbalový ročník 2019/20 Krajské soutěže 1.B třídy sk.B na hřišti v Darkovicích.

Příprava byla krátká, ale svižná. Během necelých čtyř týdnů zvládli hráči účast na Lázeňském poháru (4. místo) a další tři vítězné přípravné duely (Tísek 9:2, Studénka 2:1 a Stará Bělá 3:1).

Před novou sezónou došlo k několika změnám v kádru, ale i na trenérském postu. Hlavním trenérem zůstává Jan Woznica, ale má k ruce nového asistenta Honzu Švábíka.

Pět hráčů v letním přestupním období opustilo náš klub. Všem děkujeme za jejich výkony v našem dresu a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich další kariéře.

Odešli: Brachtl Roman a Švec Rostislav (SK Slávie Třebovice), Krpelík Radim (TJ Sokol Kozmice), Mikoláš Daniel (TJ Ludgeřovice) a Sáblík Jakub (FK Stará Bělá).

Naopak 8 nových nebo staro-nových hráčů rozšířilo náš tým. Velkou radost nám dělá zejména zapojení „klimkovických“ Marka Švábíka a Viktora Ulmana, kteří sic občané Klimkovic, svou dosavadní kariéru trávili mimo náš klub. Na vlastní žádost se k nám přesunuli Jirka Toma a Marek Kubes od loňského lídra naší soutěže Slovanu Ostrava. K „áčku“ se také připojili hráči „béčka“ Dan Knopp, Jirka Bajgar, Roman Štvrtňa a Vojta Sikora. Všechny nové hráče v týmu vítáme a přejeme jim krom sportovních úspěchů, hlavně zdraví.

Přišli: Toma Jiří a Kubes Marek (oba TJ Slovan Ostrava), Švabík Marek (SC Pustá Polom), Ulman Viktor (FC Bílovec), Knopp Daniel, Bajgar Jiří, Štvrtňa Roman a Sikora Vojtěch (z „B“ týmu)

Kádr (21 hráčů) pro podzimní část sezóny tak bude připraven v tomto složení:

Brankáři: Bača Michal, Černý Denis, Sikora Vojtěch

Hráči: Bajgar Jiří, Bednář Jaroslav, Borgosz Vojtěch, Drábek Jakub, Gelnar Jan, Knopp Daniel, Konečný Karel, Kubes Marek, Mohelník Michal, Niemczyk Jiří, Šot Vladimír, Štvrtňa Roman, Švábík Marek, Toma Jiří, Ulman Viktor, Vaněk Jan, Vošvrda Matěj a Žídek Michal.