Jdi na obsah Jdi na menu
 


BÉČKO I V OSLABENÉ SESTAVĚ ZVÍTĚZILO

30. 9. 2018

Městská soutěž Ostrava - muži 
Neděle 30.9.2018
TJ Řepiště "B" - TJ Klimkovice "B" (1:3) 2:4
Branky: 34. Konečný, 71. Kubatík - 1. Lubojacký M., 2. Langer, 44. Klemiš, 69. Knopp 

Sestava Klimkovic: Sikora - Fitřík, Mareth, Knopp, Langer - Lubojacký M., Klemiš, Tomášek, Kváš - Lubojacký Jan, Strnka, Střídali: Augustin, trenér Jiří Chorvatovič.

Tabulka soutěže: ZDE

V hodně oslabené sestavě, sotva v 11 hráčích, kdy musel nečekaně do hry i vedoucí mužstva áčka Jan Lubojacký se vydali hráči našeho béčka na hřiště Řepiště. Úvod měli z říše snů, když už po dvou minutách vedli 2:0. Utkání nakonec skončilo vítězstvím našich hráčů v poměru 4:2. Po zaváhání Vřesiny na Lokomotivě tak béčko stále okupuje 2. pozici v tabulce, ale už jen s dvou bodovou ztrátou na vedoucí Vřesinu.