Jdi na obsah Jdi na menu
 


BÉČKO PODLEHLO AŽ NA PENALTY

15. 10. 2018

Městská soutěž Ostrava - muži 
Sobota 13.10.2018
TJ Lokomotiva Ostrava - TJ Klimkovice "B" 0:0 na pen. 9:8 
Sestava Klimkovic: Sikora - Fitřík, Lubojacký J., Knopp, Mareth - Bajgar, Lubojacký M., Tomášek, Malík T. - Šablatura, Strnka, Střídali: Augustin, Teichmann, Komár, Langer, Šrámek, Škuta, trenér Jiří Chorvatovič.

Tabulka soutěže: ZDE

Nejméně oblíbené utkání celé sezóny mají hráči béčka za sebou. V sobotu vydolovali bod za remízu 0:0 na škvárovém hřišti Lokomotivy Ostrava. Našim se nepovedlo využít ani 13. minutovou přesilovku po červené kartě domácích. Nakonec v penaltovém rozstřelu podlehli po dlouhé sérii kopů 8:9 a bod navíc tak získala domácí Lokomotiva. Hned tuto sobotu od 14:00 hod. mají naši hráči ale možnost nápravy v odvetě se stejným soupeřem na domácím trávníku.