Jdi na obsah Jdi na menu
 


BÉČKO SI OPĚT ZASTŘÍLELO

15. 9. 2018

Městská soutěž Ostrava - muži 
Sobota 15.9.2018
TJ Klimkovice "B" - SK Šenov "B" (4:1) 7:1
Branky: 12., 22. a 60. Strnka, 14. Bajgar, 24. a 51. Bača, 58. Malík O.
Sestava Klimkovic: Sikora - Fitřík, Drábek, Knopp, Mareth - Lubojacký, Malík O., Tomášek, Bajgar - Strnka, Bača, střídali: Kania, Glomb, Langer, trenér Jiří Chorvatovič.

Tabulka soutěže: ZDE

Netradičně, již v sobotu dopoledne si béčko snadno poradilo s rezervou Šenova. Utkání mělo jednoznačný průběh a už po 24. minutách, při stavu 4:0, bylo jasno jakým směrem se bude ubírat. Poté sice kanonýři Klimkovic ubrali na své intenzitě, ale i tak z toho byl konečný sympatický výsledek v poměru 7:1. I tentokráte se jeden z hráčů dočkal hattricku, poté co v minulých kolech zaznamenali tento počin veteráni Rosťa Švec nebo Michal Bača, tentokrát ke střeleckému triumvirátu dospěl mladík Vašek Strnka.