Jdi na obsah Jdi na menu
 


BÉČKO TĚSNĚ PODLEHLO VŘESINĚ

9. 9. 2018

Městská soutěž Ostrava - muži 
Sobota 8.9.2018
FC Vřesina "B" - TJ Klimkovice "B" (0:0) 1:0
Branky: 83. Kopčák
Sestava Klimkovic: Sikora - Langer, Mareth, Komár, Klemiš - Larisch, Teichmann, Malík O., Tomášek - Strnka, Svoboda, střídali: Augustin, Fitřík, Gelnar Š., trenér Jiří Chorvatovič.

Tabulka soutěže: ZDE

Nejtěsnější porážku zažil náš oslabený b-tým na půdě Vřesiny. Vřesina se od začátku soutěže netají postupovými ambicemi a shodou okolností náš tým k tomuto soupeři odjel v hodně kombinované sestavě. Absence zapříčiněné různými okolnostmi, ale také prostě tomu, že někteří hráči dali přednost jarmarečnímu veselí před fotbalem, zapříčinily, že jsme sestavu dávali horko těžko dohromady. Nakonec vypomohl i již "fotbalový důchodce" Víťa Komár. I přesto se naši hráči bili o body do poslední vteřiny a favoritovi podlehli jen nejtěsnějším rozdílem.