Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRIGÁDA: HLEDÁ SE KAMERAMAN FOTBALOVÝCH ZÁPASŮ

dsc01726-1024x576.jpg

Předpisy FAČR nám přikazují nahrávat všechny zápasy mužů na videozáznam. U této příležitosti máme prostřednictvím společnosti EDUCA TV sjednanou dohodu o natáčení těchto utkání. Bohužel, společnosti se nedaří najít personální obsazení a proto zveřejňujeme tento inzerát. 

Hledáme člověka, ideálně studenta, který má rád sport, fotbal a také kameru. Jedná se o natáčení fotbalových utkání mužů na hřišti v Klimkovicích. Čili tento člověk musí mít čas pravidelně co 14 dní v sobotu odpoledne na 2 hodiny v období duben až červen. Techniku a zaškolení poskytne společnost EDUCA TV. Jedná se o placenou brigádu!

Zájemci, volejte nebo pište:

Mgr. Radim Satola, radsato@seznam.cz, 608 887 843

Bc. Lukáš Lyčka, tjklimkovice@seznam.cz, 603 574 799