Jdi na obsah Jdi na menu
 


CENNÝ BOD Z HORKÉ PŮDY SLOVANU

5. 9. 2016

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

3.9.2016 TJ Slovan Ostrava - TJ Klimkovice (0:0) 1:1

Branky: 66. Cirkl - 64. Woznica (p)

Sestava Klimkovic: Bača - Bednář, Knopp, Šablatura, Jaroň -  Klemiš, Ambros, Woznica, Komár V., Konečný - Lubojacký, střídali: Šoltys, Drábek, Čavoj, Komár T., Sikora, Tomášek J., trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

První těžký test sezony na horké půdě Slovanu Ostrava naši muži zvládli, i když to podle průběhu utkání mohlo být ještě o chlup lepší. Soupeř se dostal sice jako první do šance, asi v páté minutě, ale zakončení bylo slabé a Michal Bača neměl problém. Pak už první poločas herně opanovali naši hráči. Šanci měl Michal Klemiš, poté bylo několik závarů při standartních situacích, Marek Lubojacký trefil tyč, ale gól jsme bohužel nedali. Ve druhém poločase začal lépe Slovan. Dostal se do dvou slibných šancí, ale gól také nedal. V 64. minutě, po standartní situaci našich se odražený míč vrátil k Danovi Knoppovi, který byl faulován a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Honza Woznica. Bohužel už za dvě minuty naši hráči propadli v obraně a hrající trenér domácích Pavel Cirkl nadvakrát vyrovnal. Posledních deset minut naši hráči vyvinuli tlak na soupeře, který ovšem nedokázali přetavit v rozhodující gól. "Myslím, že se na Slovanu vyhrát dalo, ale je to bod z jeho hřiště a ten se na konci soutěže může počítat. Hlavně, že jsme neprohráli.", zhodnotil na závěr utkání střelec naší jediné branky Honza Woznica.

TABULKA a OSTATNÍ VÝSLEDKY