Jdi na obsah Jdi na menu
 


DALŠÍ FÁZE REKONSTRUKCE SOKOLOVNY

6. 10. 2016

09_01_--architektonickostavebni-cast-----kopie.jpg

Rada města Klimkovic konaná dne 29.9.2016 rozhodla na doporučení výběrové komise o vítězném dodavateli díla „Stavební úpravy zadního traktu budovy sokolovny v Klimkovicích“. Dle předběžných informací to znamená, že 2. mezifáze rekonstrukce sokolovny započne v průběhu měsíce října 2016 a opět se tak dočkáme vylepšení zázemí pro fotbalisty, které si náš klub určitě zaslouží.

Tato nutná mezifáze byla schválena zastupitelstvem města dne 20.1.2016 a jejím obsahem bude: zpevnění celého traktu jeviště betonovými věnci, železobetonový strop, nová střecha, schodiště a klubovna se skladem v podkroví této střechy.

Organizace zápasů v podzimní části tímto nebude ohrožena!!!

Více informací zde