Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOMÁCÍ PREMIÉRA NAŠEHO BÉČKA

16. 8. 2018

 

muzi-----bohuslavice.jpg

V sobotu 18.8.2018 startuje nová fotbalová sezóna i pro naše domácí hřiště a diváky. Svou premiéru v mistrovských soutěžích si odbude naše nově vzniklá "juniorka", která nastoupí od 14:30 hod. proti Rychvaldu "B".

Od 17:00 hod. poté měli podle pláni nastoupit v utkání krajské soutěže 1.B třídy naši muži "A" proti týmu SK Bohuslavice. Ten ovšem ve čtvrtek zaslal oficiální stanovisko, že se utkání nezúčastní z důvodu zdravotních a dovolených.

Proto jste srdečně zváni, přijďte podpořit naše mladé hráče v nově vznikajícím týmu juniorů. Občerstvení, chlazené pivo, grilované párky budou opět připraveny.

Sobota 18.8.2018 od 14:30 hod.
Městská soutěž Ostrava - muži
TJ Klimkovice "B" - TJ Slavoj Rychvald "B"