Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOROST - MISTŘI OSTRAVY 2015 / 2016

20. 6. 2016

Kategorie dorostenců, kluci 19 let a mladší, pod vedením trenéra Jirky Chorvatoviče slaví MISTROVSKÝ TITUL Městského Přeboru Ostrava a postup do Krajské soutěže.  Celou sezonu předváděli dorostenci výborné výkony, ale měli v soutěži jednoho velmi houževnatého protivníka – Dolní Lhotu, se kterou se přetahovali až do posledního kola o první místo. Vše se zdálo rozhodnuté minulý týden, když naši borci v předposledním kole podlehli Dolní Lhotě na domácí půdě 2:3 a ta je tímto výsledkem přeskočila o 1 bod na první místo. Ale kdo se vzdává nevyhrává. V posledním kole naši suverénně vyhráli na hřišti v Pustkovci 10:0, zatímco Dolní Lhota nečekaně zaváhala v domácím prostředí s Václavovicemi a prohrála 2:4. Těmito výsledky posledního kola vybojovali naši dorostenci 1. místo a postup do Krajské soutěže. Všem klukům patří obrovské poděkování za předvedené výkony a Gratulace k postupu. 

Konečná tabulka soutěže: https://is.fotbal.cz/souteze/tabulky-souteze.aspx?req=dd50dca0-0dac-4fca-bdf7-42012b994c51

EKOND Městský Přebor Ostrava - dorost U19
18.6.2016 TJ Sokol Pustkovec - TJ Klimkovice (0:3) 0:10