Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOROST DRŽÍ NEPORAZITELNOST

29. 8. 2016

Krajská soutěž sk. A - dorost U19

27.8.2016 TJ Klimkovice - TJ Jiskra Rýmařov (1:0) 1:1

Branky: 4. Böhm - 59. Sekanina

Sestava Klimkovic: Langer - Buryan, Křenek, Bednář, Valder - Mareth, Pasker, Böhm, Mirga - Strnka, Kváš (70. Gelnar), trenér J.Chorvatovič

Ani ve třetím utkání Krajské soutěže nepoznali dorostenci pachuť porážky a remízovali s Jiskrou Rýmařov 1:1. Z pohledu vývoje zápasu je tato remíza ovšem ztrátou, protože herně na hřišti dominoval domácí tým, který bohužel nebyl v kompletním složení. Pepík Tomášek (zranění), Jirka Bajgar, Dan Tomášek, Renek Larisch, Milan Křivánek (dovolená). Proto bylo velkou pomocí potvrzení registrace dvou nových hráčů Davida Paskera z Jistebníku a Mirka Mirgy z Hrabové, v pátek před utkáním, kteří v zápase na hřišti ukázali, že budou patřit mezi posily. Škoda neproměněných šancí, mohlo to být ještě veselejší.