Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOROST NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

22. 8. 2016

Krajská soutěž sk. A - dorost U19

20.8.2016 TJ Vítkovice-Svinov - TJ Klimkovice (0:3) 0:4

Branky: 13. Larisch, 21. 44. a 85. Strnka

Sestava Klimkovic: Langer - Tomášek D. (33. Křivánek), Křenek, Bednář, Valder - Mareth, Tomášek (74. Gelnar), Böhm, Larisch - Strnka, Kváš (60. Sikora), trenéři J.Chorvatovič a J.Bajgar

Dorostenci pokračují na vítězné vlně v Krajské soutěži a stává se z nich nečekaná štika soutěže, když jim i po druhém kole patří první příčka. Svinov nekladl větší odpor a tak dá se říct už o poločase bylo rozhodnuto a druhý poločas se jen dohrával. Hattrickem se blýskl střelec Vašek Strnka. Bohužel se v utkání zranil kapitán Pepík Tomášek, který teď bude několik týdnů chybět. Snad ho v následujících utkáních nahradí ostatní hráči a dorost bude i nadále vyhrávat.