Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOROST OPĚT DOPLATIL NA NEDISCIPLINOVANOST

13. 8. 2017

AUTOCONT Krajská soutěž sk. A - starší dorost U19
Sobota 12.8.2017 TJ Klimkovice - FC Dolní Benešov (1:3) 1:4
Branky: 6. Mirga Miroslav - 25. a 45. Mlýnek, 36. vlastní, 50. Petrák
Červené karty: 56. Mirga Miroslav, 83. Strnka Václav
Sestava Klimkovic: Hutník - Valder, Mareth, Křenek, Gelnar D. - Sikora, Mirga, Böhm, Tomášek D. - Strnka, Kváš, trenér Jiří Chorvatovič

Hloupými chybami a hlavně nedisciplinovaností se sami hráči připravili o lepší výsledek, možná i o vítězství. Vstup do utkání se vyvedl na výbornou. už v 6. minutě otevřel skóre Mirek Mirga a vše vypadlo, že je na dobré cestě ke třem bodům. Pak se hráči začali věnovat jiným činnostem než hře a většinu času trávili diskuzí s rozhodčím a provokováním hráčů soupeře. Jen svou vlastní hloupostí tak přišli možná o vítězství, ale hlavně také o dva hráče minimálně pro příští utkání. Nevíme, co komu chtějí svým vystupováním dokazovat, ale takto akorát oslabí svůj tým a sobě a klubu dělají ostudu. Je to k zamyšlení, druhým rokem po sobě je dorost nejtrestanějším týmem soutěže a v prvním kole nového ročníku hned obdrží 2 červené karty.