Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOROST PORAZIL STUDÉNKU

AUTOCONT Krajská soutěž sk. A - starší dorost U19
Neděle 27.8.2017 TJ Klimkovice - Fotbal Studénka (2:0) 3:1
Branky: 14. (p) a 62. Strnka, 35. Mirga M. - 47. Capovský
Červená karta: 93. Mirga M.
Sestava Klimkovic: Hutník - Sikora, Mareth, Křenek, Gelnar D. - Tomášek D. (25. Hurník F.), Mirga M., Balog, Böhm - Strnka, Kváš (46. Mirga J.), trenér Jiří Chorvatovič

Sympatickým výkonem, korunovaným pěknými brankami se v sobotu prezentovali naši dorostenci v domácím duelu se Studenkou. Do vedení šli ve 14. minutě, kdy bezpečně proměnil penaltu Vašek Strnka. Na rozdíl dvou branek zvyšoval po krásné individuální akci Mirek Mirga. Těsně po přestávce Studénka snížila, ale v 62. minutě se hlavou trefil opět Vašek Strnka. Škoda, posledních minut utkání, kdy se zcela zbytečně, po klukovském odkopnutí míče, nechal vyloučit Mirek Mirga a oslabil svůj tým minimálně pro středeční derby s Polankou.

Krajská soutěž sk. A - DOROST U19
Středa 30.8.2017 od 17:00 hod., hřiště Klimkovice
TJ Klimkovice - FK SK Polanka