Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový dorost dominuje v první polovině sezóny

23. 11. 2023

Fotbalový dorost našeho klubu dokázal vyhrát všechny zápasy v první polovině sezóny. Tým se stal nezpochybnitelným lídrem v lize, a to nejen díky svým herním schopnostem, fyzičce, odhodlání, ale i skvělým týmovým duchem. 

fb_img_1700731366441.jpg

Hráči se stali symbolem sportovního úspěchu, a chceme touto cestou vyjádřit naše díky všem členům týmu. Jejich tvrdá práce, oddanost a vášeň pro fotbal jsou nepřehlédnutelné. Poděkování patří také trenérům, kteří neúnavně pracovali na formování týmu a vytváření atmosféry, která vede k vítězstvím.
Děkujeme rovněž fanouškům a rodičům za jejich podporu.
Věříme, že tato série úspěchů je jenom začátek a tým dorostu nás bude nadále reprezentovat s touto stejnou intenzitou a hrdostí. Gratulujeme všem hráčům a trenérům k dosažení těchto vynikajících výsledků a těšíme se na nadcházející zápasy, které nám přinesou ještě více vzrušujícího fotbalu.

fb_img_1700731375806.jpg