Jdi na obsah Jdi na menu
 


GDPR - Informace pro členy TJ Klimkovice, z.s.

25. 5. 2018

TJ Klimkovice, z.s.: Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR)

gdpr_a.jpg

Chtěli bychom Vás informovat, že i našeho spolku TJ Klimkovice se dotýká nové obecné nařízení o ochraně osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a nařízení EP a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů - zkráceně GDPR.

Vaše osobní údaje o Vás, jakožto členech, evidujeme a zpracováváme dle informačního memoranda dostupného na našem webu: http://www.tjklimkovice.cz/clanky/gdpr/.

Doporučujeme se s tímto dokumentem seznámit, v případě dotazů nás kontaktujte.

Při shromažďování a zpracování Vašich osobních údajů se držíme principů zákonnosti shromažďování i zpracování, omezení účelu zpracování OÚ na údaje nezbytně potřebné pro zajištění funkčnosti spolku, přesnosti údajů a férovosti a transparentnosti při jejich správě a zpracování.

Správu a zpracování Vašich osobních údajů provádíme zejména z titulu plnění právní povinnosti správce (evidence členství) a oprávněného zájmu správce (řešení problémů v rámci členství). 

Pro naplnění povinností vyplývající z GDPR, budou všichni naší současní i budoucí členové vyzváni k podpisu tohoto formuláře: Souhlas se zpracováním osobních údajů 

TJ Klimkovice, z.s.