Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení sezóny mladších žáků

24. 11. 2023

Fotbalová sezona týmu mladších žáků z Klimkovic se vydařila. I přes několik výzev jsme dokázali obsadit příznivé 6. místo v tabulce z celkových 12 týmů. Celkově jsme odehráli 11 utkání, ve kterých jsme si připsali 7 vítězství a 4 porážky.

fb_img_1700800516760.jpg

Našim velkým přínosem v podzimní části sezóny byl skvělý výkon v útočné části hřiště, kde jsme dokázali vstřelit celkem 88 gólů. Největší podíl na této úspěšnosti měl nejlepší střelec týmu, Vojta Unucka, který zaznamenal 17 branek.

fb_img_1700800508462.jpg

Trenér je velmi spokojen s výkony svého týmu, zejména po herní a kondiční stránce. Kluci vždy ukazovali nasazení a bojovnost na hřišti, a to je něco, co trenér oceňuje. Trenér byl také rád, jak se kluci rychle adaptovali na větší rozměr hřiště a dokázali plně využít jeho možnosti.
Nezbývá nic jiného, než popřát hráčům ať nadále pokračují v dobrých výkonech.