Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení starší přípravky

27. 11. 2023

fb_img_1701180986658.jpg

Konečnou bilanci týmu starší přípravky TJ Klimkovice po skončení podzimní části můžeme hodnotit jako úspěšnou. Po počátečních obavách o složení týmu z důvodu malého počtu kluků na začátku sezóny je v současné době v týmu 15 kluků a 2 holky ve věku 9 – 10 let, kteří jsou vedení trenéry Radimem Homolou, Ondrou Habustou, Jakubem Huspeninou a Romanem Restelem. Naši svěřenci odehráli v podzimní části soutěže celkem 9 mistrovských utkání. I když v této kategorii není priorita výsledek utkání můžeme říct, že se 4x radovali z výhry, 1x se rozešli s remízovým výsledkem a 4x okusili hořkost prohry. Dále odehráli několik přátelských utkání a podnikli jeden celodenní výlet. Nyní už tým čeká jen posledních pár tréninků a pomalá příprava na období vánoc a s tím spojený zasloužený odpočinek aby nabrali nové síly do jarní části sezony, kde je bude čekat v zimním období zimní liga v hale ve Lhotce a poté druhá část fotbalové soutěže.