Jdi na obsah Jdi na menu
 


JARMAREČNÍ VÍTĚZSTVÍ VIDĚL PLNÝ STADION

11. 9. 2016

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

10.9.2016 TJ Klimkovice - SK Slávie Třebovice (3:0) 5:1

Branky: 6. Šoltys, 12. Woznica, 19. a 57. Ambros, 88. Konečný - 65. Pašník (p)

Sestava Klimkovic: Bača - Klemiš, Knopp, Šablatura, Teichmann -  Ambros, Woznica, Komár V., Šoltys, Konečný - Lubojacký, střídali: Koval, Jaroň, Sikora V., Komár T., Gazda J., Tomášek Jak., trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

Před plným stadionem vstoupili muži do utkání se Slávii Třebovice s jasným cílem, který začali naplňovat hned po 6. minutách hry. Pěknou individuální akcí se prosadil Kuba Šoltys. Za dalších šest minut už to bylo 2:0, když po nádherném centru Karla Konečného nezaváhal Honza Woznica a téměř pravidelný interval vstřelených branek co 6. minut završil v 19. minutě přesnou střelou k tyči Anestis Ambros. Poločas utkání tak skončil 3:0. Po přestávce opět jako první udeřili domácí, když se Anestis Ambros uvolnil za obránci hostů a s přehledem překonal jejich brankáře. V 65. minutě se kopala penalta za ruku jednoho z domácích hráčů, kterou proměnil brankář hostujícího celku a snížil tak na 4:1. Konečnou podobu výsledku však dal dvě minuty před koncem Karel Konečný, který utekl všem a přesně zakončil podél vybíhajícího brankáře. Velmi slušné utkání, před velmi slušnou diváckou kulisou.

Hoši děkujeme!!!

TABULKA a OSTATNÍ VÝSLEDKY