Jdi na obsah Jdi na menu
 


KRÁSNÉ DRUHÉ MÍSTO PŘÍPRAVKY

3. 12. 2018

img_20181202_212011.jpg

V neděli 2.12.2018 se konal v porubské sportovní hale bývalého hornického učiliště další halový turnaj fotbalových přípravek, kterého se zúčastnila i přípravka TJ Klimkovice. Na turnaj nastoupilo celkem 10 týmů, kde jména některých budila v začátku turnaje hlavách kluků respekt (FC Baník Ostrava, 1. FC Poruba, MFK Frýdek Místek, aj.). K prvnímu zápasu nastoupili naši kluci proti týmu FC Petřkovice a po bojovném výkonu vyhráli 3:1. Dalším týmem ve skupině byla 1. FC Poruba bílí, která na nás vyběhla s velmi bojovným výkonem. Naši kluci se však nezalekli a po prvním inkasovaném gólu, jsme nakonec vydřeli pěknou remízu 1:1. Následujícím soupeřem byl tým z Hlučína, kterého jsme nakonec zdolali v poměru 2:1. V posledním zápase skupiny nás čekal soupeř z Vítkovic a to Vítkovice - dívky. V tomto posledním zápase jsem dívkám podlehli 1:2 a museli jsme čekat jak dopadnou zbývající zápasy. Po odehrání základní skupiny jsme nakonec společně s 1. FC Poruba bílí a s FC Hlučín získali stejně po 7 bodech. O postupujícím nakonec rozhodla "minitabulka" v které jsme zvítězili a vyhráli jsme celou skupinu. Tím pádem nás čekal finálový zápas s vítězem z druhé skupiny, kterým se stal 1. FC Poruba modří. Ve finálovém utkání jsme již zcela nestačili na soupeře, který nás ještě s podporou domácího publika nakonec zdolal v poměru 4:0. Kluci po zápase netruchlili, z hřiště odešli se vztyčenými hlavami a nakonec jsme si neodnesli jenom 2. místo z turnaje, ale v individuálních hodnoceních jsme si odnesli cenu za nejlepšího brankáře turnaje, kterou získal náš "Saša".