Jdi na obsah Jdi na menu
 


LIMUZÍNY CUP ve VELKÉ POLOMI (2009 a ml.)

8. 5. 2018

imageresize.jpg

V den konání oslav ukončení druhé světové války se naší nejmladší fotbalisté (8-9 let) zúčastnili silně obsazeného (i s mezinárodní účasti z Polska) fotbalového turnaje "Limuzíny Cup" ve Velké Polomi. Již od začátku bylo vidět, že asi na dnešním turnaji moc velkou díru do světa neuděláme. V základní skupině jsme skončili na posledním místě s 0 body a skóre 5:53. V posledním utkáni o umístění se nám také příliš nedařilo a tudíž jsme celkově skončili na 12. místě. Výsledky možná vypadají až moc tragicky, ale není to pravda. Z pozice trenérů musíme hodnotit, že kluci v našich očích vyhráli a byli pro nás nejlepší, protože i přes pro nás nepříliš zdárný průběh turnaje odcházeli ze hřiště se vztyčenou hlavou, bez hádek a výčitek. Ukázali, že jsou jeden tým a stojí za sebou a pro toto se snad fotbal hraje. Vše nakonec zpravili dobrá pizza a taška se sladkostmi, kterou si kluci s úsměvem rozebrali.

Trenér mladší přípravky, Radim Homola.