Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI - KÁDR PRO NOVOU SEZÓNU

12. 8. 2022

Muži v sobotu 13.8.222 vstupují do další nové sezóny v 1.B třídě, nově ale do skupiny D, která zahrnuje týmy z Novojičínska.

V kádru mužů proběhlo během letní přestávky několik změn.

V realizačním týmu došlo ke změně na trenérském postu. Hlavním trenérem se stal Tomáš Černín, který k nám přichází z Bílovce. Asistenta mu bude dělat René Bilík.

Kádr naštěstí nikdo z hráčů neopustil, jen dorostenci, kteří vypomáhali v minulé sezóně, se přesunuli zpět do své kategorie dorostenců. Nově do týmu přišli tito hráči: Ambros Anestis (návrat po delší pauze), Blažek Roman (TJ Baník Rychvald), Dluhoš Dominik (FK Pustějov), Janita Patrik (TJ Sokol Pustkovec), Tomas Jakub (TJ Baník Rychvald) a Vaněk Jan (návrat z TJ Sokol Krásné Pole). 

Kádr mužů má následující složení:

Brankáři: Bača Michal, Sikora Vojtěch

Hráči: Ambros Anestis, Blažek Roman, Čavoj Filip, Dluhoš Dominik, Drábek Jakub, Gelnar Dominik, Gelnar Jan, Janita Patrik, Klemiš Michael, Knopp Daniel, Lubojacký Marek, Niemczyk Jiří, Šablatura Jakub, Teichmann Jiří, Tomas Jakub, Tomášek Josef a Vaněk Jan.