Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI DÁL NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

3. 10. 2016

img_20161001_164259.jpg

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

1.10.2016 TJ Sokol Pustkovec - TJ Klimkovice (1:3) 2:5

Branky: 45. Chodinský, 78. Polek - 5. Klemiš, 21. a 51. Šoltys, 35. a 61. Woznica

Sestava Klimkovic: Bača - Knopp, Cviertna, Komár V., Teichmann -  Woznica, Ambros, Šoltys, Klemiš - Konečný, Lubojacký, střídali: Koval, Drábek, Bednář, Sikora, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

TABULKA a OSTATNÍ VÝSLEDKY - muži

První říjnový den a zřejmě také poslední letní den vyjeli naši muži k zápasu na hřiště do Pustkovce. Kdo měl největší obavy z terénu, musel se divit, protože hřiště bylo v dobré kondici a tak nebylo žádnou překážkou k naší kombinační hře. Hned od začátku utkání se začala projevovat fotbalová převaha našeho týmu a v první půli se postupně prosadili Michael Klemiš, Kuba Šoltys a Honza Woznica. Náskok mohl být ovšem výraznější, ale neproměnění i nejvyloženějších šancí dalo v závěru poločasu šanci domácím, když po rohovém kopu a zřejmě chybně neodpískaném faulu na brankáře Michala Baču, snížili na poločasových 1:3. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první a gólově na něj navázali Kuba Šoltys a Honza Woznica. Festival zahozených šancí však pokračoval a vyvrcholil neproměněnou penaltou Kuby Šoltyse. Závěr utkání se už jen dohrával a domácí tak z nenápadné akce snížili na konečných 2:5. Dobrý výkon a body získané s přehledem. Jen tak dále...