Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI JDOU DÁL ZA SVÝM CÍLEM

10. 10. 2016

img_20161008_164824.jpg

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

8.10.2016 TJ Klimkovice - TJ Slavoj Rychvald (1:0) 3:1

Branky: 21., 52. a 75. Woznica - 89. Drobík

Sestava Klimkovic: Bača - Knopp, Cviertna, Drábek, Klemiš -  Woznica, Ambros, Šoltys, V. Komár, Konečný - Lubojacký, střídali: Koval, Bednář, T. Komár, Sikora, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

TABULKA a OSTATNÍ VÝSLEDKY - muži

Nevlídné počasí, zima a déšť provázelo šlágr 9. kola Městského Přeboru Ostrava mezi TJ Klimkovice a Slavojem Rychvald. Ještě těsně před utkáním se rozhodovalo, jestli se vůbec bude hrát. Terén byl po deštích v průběhu týdne značně podmočen a soupeř odmítl nabídku, odehrát toto utkání na UT v Bílovci. Ke všemu, ještě půl hodiny před utkáním spustil déšť znovu. Nakonec po konzultaci s hlavním rozhodčím, bylo utkání odehráno, protože se už jen těžko hledal náhradní termín. Klimkovice nastoupily opět v mírně pozměněné sestavě, protože chyběl obránce Jirka Teichmann a na marodce stále zůstávají Honza Švábík, Vláďa Jaroň, Kuba Šablatura a Petr Zbořil. Dobrou zprávou je, že všichni se už v průběhu následujících dní opět zapojí do tréninků a následně i zápasů. Utkání začalo velmi svižně a už po pár minutách, po pěkné akci, trefil Kuba Šoltys, střelou zpoza velkého vápna, tyč. Od úvodních minut, jsme tahali za delší konec provazu a dobývali hostující branku. Gól přišel v 21. minutě, když po střele Víti Komára, odvrátil hostující obránce míč z brankové čáry, následně dorážel Karel Konečný, kterého ještě vychytal brankář, ale na třetí střelu již nikdo nedosáhl a Honza Woznica tak volejem otevřel skóre a načal svůj velký den. Jediné co prvnímu poločasu scházelo, byl náš druhý "pojistný" gól. Málem jsme tak v posledních minutách byli potrestáni vyrovnáním, ale Michal Bača v brance vytáhl bravurní zákrok. Ve druhém poločase se nám už po šesti minutách podařilo zvýšit na 2:0, když se krásně do centru Michaela Klemiše položil do voleje opět Honza Woznica a trefil míč přesně k tyči. V 75. minutě, pak po ukázkové brejkové akci a přesném centru Karla Konečného, dovršil čistý hattrick (první v kariéře) Honza Woznica, který zvýšil už na 3:0. Za pár minut mohlo být ještě veseleji, ale Dan Knopp střelou z dálky trefil "jen" břevno. Až v poslední minutě korigoval soupeř skóre po ojedinělém rohovém kopu a nadechl se k závěrečnému náporu, na což už mu ovšem nezbyl čas. Jde vidět, že naši hráči zápas od zápasu předvádějí sehranější a kompaktnější výkony. Fotbal se musel líbit i divákům, kterých vzhledem k nepříznivému počasí dorazilo celkem dost. Po třetině odehraných zápasů, nám tak zatím patří první příčka v tabulce s náskokem 5 bodů.

HOŠI DĚKUJEME!!!