Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI NESTAČILI NA PUSTOU POLOM

12. 3. 2018

MUŽI
Sobota 10.3.2018, UT Bílovec, Přípravné utkání.
TJ Klimkovice - SC pustá Polom (0:1) 1:5
Branka Klimkovic: 80. Borgosz
Sestava Klimkovic: Bača - Rulíšek, Bednář (30. Klemiš), Procházka (70. Bednář), Krpelík - Chobot, Švec, Borgosz - Lubojacký, Vaněk, Vostárek.

Utkání hodnotil trenér Jan Woznica: "V dnešním přípravném zápase nás čekal ambiciózní celek Pusté Polomi, který se netají ambicemi vrátit se zpět do divize, a který si nás vybral pro svou generálku. Bohužel nás, podobně jako spoustu týmu, kosí vlna nemocí, proto jsem měl k dispozici pouze 12 hráčů do pole a za hodnocení stojí pouze první půle. To jsme měli dostatek sil a statečně se rvali se soupeřem, který prokazoval svou kvalitu a dobře kombinoval. V úvodu jsme měli dvě dobré příležitosti, z nichž aspoň jedna měla skončit gólem, bohužel jsme nedali a sami jsme doslova darovali Polomi branku. S projevem týmu jsem byl ale spokojený. Ve druhém poločase jsme se drželi ještě zhruba patnáct minut, ale pak jsme odpadli a zkušený soupeř nás trestal. Za stavu 5:0 jsme vstřelili aspoň čestnou branku, kterou jsme si zasloužili a v samotném závěru jsme ještě neproměnili pokutový kop. Snad už ta zranění a nemoci ustanou a příští týden se sejdeme kompletní, abychom se vyladili na sezónu a připravili se na generálku proti Suchým Lazcům."