Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI OTOČILI POHÁROVÝ ZÁPAS

29. 1. 2018

MUŽI
Sobota 27.1.2018, UT Vřesina, Pohár MěFS Ostrava.
TJ Klimkovice - TJ Vítkovice-Svinov (1:3) 5:3
Branky: 19. Strnka, 47. Vaněk, 48. Vostárek, 52. vlastní, 79. Gelnar - 31. a 44. Vykoukal, 37. Hájek z pen.
Sestava Klimkovic 1.poločas: Sikora - Bednář, Knopp, Drábek, Teichmann - Chobot, Švec, Vaněk - Bajgar, Strnka, Konečný.
Sestava Klimkovic 2.poločas: Bača - Konečný, Bednář, Šot, Teichmann - Chobot (75. Bajgar), Švec, Borgosz - Vaněk, Gelnar, Vostárek.

Komentář trenéra Honzy Woznici: "Byl to prospěšný zápas. Jednak si kluci po dvou týdnech přípravy zaběhali i v zápasovém rytmu, dále se učíme novou herní formu, abychom byli na jaře víc variabilní s ohledem na soupeře nebo výsledek, takže hráči měli možnost si ji osahat v praxi a ta výhra to byl pro ně takový příjemný bonus. Ve hře sice bylo hodně technických i taktických chyb, ale to se dá na začátku přípravy ještě pochopit. Důležité pro mě bylo, že hráči nebyli líní, nešetřili krokem, v rámci možností se snažili být aktivní a hlavně v poločase si byli jistí, že zápas zvládnou otočit."

DOROST U19
Sobota 27.1.2018, UT Vřesina, Ostravská Zimní Liga - Pohár MěFS Ostrava.
TJ Klimkovice - TJ Řepiště 3:0 k
Soupeř se k utkání nedostavil.

MLADŠÍ ŽÁCI U13
Sobota 27.1.2018, Hala Trojhalí, Ostravská Zimní Liga - Pohár MěFS Ostrava.
TJ Klimkovice - FC Ostrava - Jih (3:0) 13:0