Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI PADLI S BÍLOVCEM AŽ V ZÁVĚRU

MUŽI
Úterý 30.1.2018, UT Bílovec, Přípravné utkání.
FC Bílovec - TJ Klimkovice (2:2) 5:3
Branky: Lubojacký, Gelnar, Borgosz.
Vývoj skore: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 5:3
Sestava Klimkovic 1.poločas: Bača - Knopp, Bednář, Šot, Krpelík - Borgosz, Švec, Vaněk - Konečný, Gelnar, Lubojacký.
Sestava Klimkovic 2.poločas: Sikora - Drábek, Bednář, Šot, Krpelík - Chobot, Švec, Vaněk - Lubojacký (60. Strnka), Gelnar, Borgosz (55. Knopp).

Utkání zhodnotil trenér Jan Woznica: "Velmi dobré utkání, jak pro nás, tak snad i pro Bílovec. Soupeř, který hraje o dvě soutěže výše byl na tom podle očekávání fyzicky a ve většině případů i pohybově lépe. Měli zažité určité věci, ale do sedmdesáté minuty, kdy jsme ještě měli síly, jsme jim fotbalově stačili. Bílovec měl v závěru více sil a dvěma brankami v posledních 7 minutách rozhodl o své výhře. Nicméně jsem spokojený s tím, jak všichni hráči utkání odpracovali. Po kondiční i herní stránce nám toto utkání hodně dalo a věřím, že i kluci teď budou mít chuť do další práce."