Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI POTVRDILI ROLI FAVORITA

29. 8. 2016

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

27.8.2016 TJ Klimkovice - TJ UNIE Hlubina (1:1) 4:1

Branky: 14. Ambros, 47. Lubojacký, 72. vlastní, 82. Sikora V. - 42. Šmahlík (p)

Sestava Klimkovic: Bača - Knopp, Šablatura, Cviertna, Klemiš -  Ambros, Woznica, Komár V., Konečný - Koval, Lubojacký, střídali: Sikora V., Strnka, Mareth, Bednář, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

Domácí premiéru mužů provázely před zápasem problémy se sestavou a chvíli i hrozilo, že nebude k dispozici 11 hráčů. Omluvenek z důvodu zranění, nemoci a dovolených bylo mnoho. Nakonec vypomohli i tři kluci z dorostu, kteří v utkání prokázali svou kvalitu. Klimkovice vstoupily do utkání vlažně a v úvodních 10. minutách měl soupeř dvě obrovské příležitosti, které naštěstí nevyužil a za to jej ve 14. minutě potrestal Anestis Ambros, který vyhrál rychlostní souboj s brankářem a z úhlu se krásně trefil. Naší obraně dělali obrovské problémy malí, rychlí útočníci soupeře, kteří svými průniky za obranu představovali neustálé nebezpečí. Ve 42. minutě jeden z takovýchto průniků skončil faulem Kuby Šablatury a penaltou, kterou soupeř vyrovnal na 1:1. Ke všemu si ještě při té samé akci způsobil svalové zranění kapitán Adam Cviertna a musel střídat. Po přestávce ovšem nastoupily jiné Klimkovice a předvedli na hřišti konečně výkon, jaký se očekával od začátku. Už po 2. minutách se křižnou střelou trefil Marek Lubojacký. V 72. minutě si po centru debutanta Jardy Bednáře srazil soupeř míč sám do vlastní brány a skóre na konečných 4:1 uzavřel "gólman v útoku" Vojta Sikora.  

Hoši děkujem!!!