Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI SI HLADCE PORADILI S DOLNÍ LHOTOU

26. 2. 2018

MUŽI
Sobota 24.2.2018, UT Vřesina, Pohár MěFS Ostrava.
TJ Sokol Dolní Lhota - TJ Klimkovice (0:3) 1:7
Branky: 31. a 49. Chobot, 48. a 71. Lubojacký, 32. Konečný, 44. Vaněk, 60. Knopp – 79. Bedry
Sestava Klimkovic: Bača – Knopp, Bednář (60. Teichmann), Šot, Krpelík – Chobot, Borgosz, Vaněk – Konečný (46. - 55. Šrubař), Švec, Lubojacký.

Poslední utkání základní skupiny Poháru MěFS Ostrava zvládli naši muži na výbornou a hladce si poradili s týmem Dolní Lhoty. Souhrn výsledků základní skupiny je tedy následující: TJ Klimkovice - TJ Vítkovice-Svinov 5:3, - FC Ova-Jih 3:4, - FC Vřesina 1:1, - TJ Sokol Dolní Lhota 7:1. V součtu to znamená 7 bodů, skóre 16:9 a 3. místo ve skupině. V utkání o konečné 5.-6. místo se utkají s týmem FK Stará Bělá v sobotu 3.3.2018 od 18:15 hod. na UT Vřesina nebo UT Vratimov (bude upřesněno). FK Stará Bělá se stává fantomem našich týmů v zápasech o konečné umístění v zimních soutěžích :-) 

Utkání hodnotil trenér Jan Woznica: "Skupinovou část poháru jsme zakončili opět proti soupeři z naší soutěže. Prvních dvacet pět minut nebylo z naší strany dobrých. I když jsme míč drželi prakticky jen na našich kopačkách a soupeře jsme téměř nepouštěli k naší šestnáctce, hráli jsme profesorsky, pomalu a Lhotě tak jen stačilo se posouvat v bloku. Vše se změnilo první brankou po pěkném vykombinování obrany. Vzápětí jsme přidali druhou branku, do poločasu třetí a bylo rozhodnuto. Ve druhé půli jsme přidali další čtyři branky, na které soupeř odpověděl jednou. Pozitivní je, že jsme dali sedm branek, protože na podzim nás koncovka hodně trápila, a že se v chladném počasí nikdo nezranil. Mrzí mě však obdržená branka, která padla díky naší lehkovážnosti, protože se utkání už jen dohrávalo. Nyní nás bude čekat utkání o umístění se Starou Bělou, a o týden později zápas s Pustou Polomí, což jsou týmy, které hrají krajský přebor a zápasy s nimi nám ukážou, jak moc jsme nebo nejsme na jaro připravení."