Jdi na obsah Jdi na menu
 


MUŽI VSTOUPILI DO SOUTĚŽE VÍTĚZNĚ

23. 8. 2016

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

kobl-klim.jpg

20.8.2016 TJ Sokol Koblov - TJ Klimkovice (0:0) 0:2

Branky: 67. Lubojacký, 89. Klemiš

Sestava Klimkovic: Bača - Jaroň, Šablatura, Cviertna, Klemiš -  Ambros, Woznica, Šoltys, Konečný - Švabík, Lubojacký, střídali: Koval, Knopp, Teichmann, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

I s novým pravidlem "hokejového" střídání vstoupili naši muži vítězně do nové sezóny. Na hřišti Koblova to ale nebyl jednoduchý úkol. Nerovný terén a houževnatý soupeř, který pravidlo o opakovaném střídaní využíval pravidelně, dlouho držel utkání v nerozhodném stavu. V úvodu utkání nastolil Koblov vysoké tempo a pustil se do nás bez respektu. Prvních 10 minut měl více ze hry a vytvořil si jednu dobrou příležitost, kterou ovšem Michal Bača chytil. Poté už začala být zřetelná převaha hostujícího týmu a bylo jen otázkou času, kdy se podaří překonat domácího brankáře. V první půli neproměnili velké šance Švabík a Woznica. Druhý poločas už se hrál jen na jednu branku, ve velké šanci napálil břevno Šablatura. Až v 67. minutě se po nacvičené akci prosadil Marek Lubojacký. A uklidnění přišlo minutu před koncem, kdy na 2:0 zvýšil Michal Klemiš. "Tato výhra je moc důležitá, osobně si myslím, že z Koblova soupeři moc body vozit nebudou.", zhodnotil utkání Jan Woznica. Kaňkou utkání je zranění Honzy Švabíka. Snad to nebude nic vážného a brzy se zase vrátí na trávník. 

Hoši děkujem!!!