Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ TRENÉRSKÁ ONLINE LICENCE Grassroots leader

17. 10. 2017

leader-banner2.jpg

Začínající trenéři mají nového pomocníka - online  trenérskou licenci Grassroots leader.

Fotbalová asociace České republiky si velmi váží Vaší energie, kterou stovky rodičů a nadšenců věnuje práci s našimi nejmenšími fotbalisty. Těmto lidem by FAČR v této nelehké práci ráda podala pomocnou ruku, a proto byl vytvořen a spuštěn základní stupeň trenérského vzdělání, který je zaměřen především na děti, které s fotbalem začínají, nebo nedávno začaly. Jedná se o kategorie předpřípravek a přípravek, tedy děti zhruba od 5 do 11 let věku.

Kurz je online a zdarma. Můžete si ho rozvrhnout na více dnů, prostě když máte čas, klidně ho můžete dělat i měsíc. Čistého času zabere přibližně 2-3 hodinky. Neváhejte.

Odkaz na kurz je zde: https://mujfotbal.fotbal.cz/byla-spustena-nova-trenerska-online-licence-grassroots-leader/a5233