Jdi na obsah Jdi na menu
 


ONDRÁŠOVKA CUP U10

8. 9. 2016

Naše fotbalová lvíčata U10 (10 let a mladší) se ve středu 7.9.2016 zúčastnila kvalifikačního turnaje Ondrášovka Cup ve Valašském Meziříčí. Tento celorepublikový turnaj má velkou podporu a oblibu. Když nebudu počítat ligové celky, tak náš tým byl jediným zástupcem Ostravska v této soutěži a kluci si vedli opravdu skvěle a jen malinký krůček chyběl k postupu do celorepublikového finále.

Na turnaji se střetli s těmito soupeři a těmito výsledky: Juventus Bruntál (4:1), OS Bruntál (1:0), TJ Valašské Meziříčí (1:0), SK Líšeň (2:2) a MFK Vyškov (1:4). Jen díky systému turnaje, kdy o konečném pořadí rozhodovaly vstřelené branky a ne body, skončili těsně na 3. místě a přivezli krásné bronzové medaile a pohár.

GRATULUJEME!!!

Foto z turnaje zde: http://tjklimkovice.rajce.idnes.cz/2016_Onrasovka_Cup_U10_Valasske_Mezirici_7.9.2016/ 

Děkujeme maminkám za pořízení fotografií :-)