Jdi na obsah Jdi na menu
 


OSOBNOST OSTRAVSKÉHO FOTBALU

11. 7. 2018

shomola.jpg

V úterý 10.7.2018 proběhlo v rámci losovacího aktivu Městského fotbalového svazu Ostrava udělení cen Osobnost Ostravského fotbalu. V rámci tohoto ocenění se stal nositelem velké plakety "ceny VV MěFS Ostrava" náš nejstarší a obětavý člen pan Stanislav Homola.

Důvody nominace na ocenění:
Pan Stanislav Homola je dlouhodobým trenérem mládeže TJ Klimkovice. Trénování fotbalové mládeže v Klimkovicích se začal věnovat ihned po ukončení své aktivní hráčské kariéry, kterou rovněž celou strávil v Klimkovickém fotbalovém oddíle, a to již v roce 1973 a bez přerušení se výchově fotbalové mládeže v Klimkovicích věnuje prakticky dodnes, čili již 45 let. Za dobu svého působení již vychoval několik generací Klimkovických fotbalistů. Zároveň, po stejnou dobu, pan Stanislav Homola působí jako funkcionář a člen výboru TJ Klimkovice. Celý svůj fotbalový život zasvětil jedinému klubu a dodnes, i ve věku 80 let, obětavě a ochotně působí ve všech výše zmiňovaných funkcích. Pan Stanislav Homola je příkladem obětavého fotbalového funkcionáře a trenéra. Svou obětavou prací se významně zasloužil o rozvoj a propagaci Klimkovického potažmo Ostravského fotbalu.

GRATULUJEME!