Jdi na obsah Jdi na menu
 


PAVEL HORVÁTH V KLIMKOVICÍCH

17. 5. 2018

3688184_sport-fotbal-horvath-v0.jpg

V sobotu 19.5.2018 cca mezi 17 a 18 hodinou, se na Klimkovickém pažitu představí slavná ikona Plzeňského, ale i Českého fotbalu, Pavel Horváth. Známý bývalý hráč, který vynikal výbornou kopací technikou a zaujal kdekterého diváka svou na fotbalistu korpulentní postavou a hlavně proslulý svými vtípky, je momentálně trenérem 2. ligového týmu FK Baník Sokolov. Sokolov bude v sobotu večer přijíždět do Ostravy a po dlouhé cestě na dálnici D1 se hráči protáhnou a absolvují předzápasový trénink na hřišti v Klimkovicích. Poté budou pokračovat na ubytování v Ostravě a v neděli je pak čeká druholigový souboj s týmem MFK Vítkovice. Trénink na klimkovickém hřišti bude otevřen veřejnosti, proto se můžete přijít podívat jak působí tento známý hráč v pozici trenéra. Po tréninku bude určitě Pavel Horváth ochoten poskytnout autogramy a společné fotografie.