PLES ZRUŠEN :-(

Vážení spoluobčané, hráči, rodiče, trenéři, fandové, uživatelé sokolovny, hosté připravovaného plesu,

Shodou okolností dnes proběhla v sokolovně plánovaná prohlídka střechy odborným statikem a ten s technických a bezpečnostních důvodů s okamžitou platností doporučil uzavření celého objekt budovy sokolovny. V tu chvíli mi nezbylo nic jiného, než toto doporučení plně respektovat a budovu sokolovny okamžitě uzavřít, prozatím na dobu neurčitou. Bezpečnost všech návštěvníků objektu je na prvním místě.

A proto Vám s politováním oznamuji, že i Fotbalový ples, který se měl konat tuto sobotu 8.2.2020 se RUŠÍ. Zakoupené vstupenky na plánovaný Fotbalový ples můžete vrátit po telefonické domluvě u mne. Ozvěte se a domluvíme se, kdy a kde vám předám peníze výměnou za vstupenky. Kontakt 603 574 799.

Sokolovna je momentálně na dobu neurčitou uzavřena úplně, to znamená, že nemohou probíhat žádné pravidelné aktivity v tělocvičně ani v přilehlých šatnách a prostorech. Tréninkovou situaci budeme řešit v následujících hodinách a budeme vás informovat o náhradních programech tréninků našich kategorií.

Děkujeme Vám za pochopení v této nenadále a obtížné situaci pro celý náš sportovní klub i město.

Bc. Lukáš Lyčka, místostarosta města Klimkovic a místopředseda TJ Klimkovice, z.s.“