Jdi na obsah Jdi na menu
 


PODĚKOVÁNÍ: ŽLUTO-MODRÝ FOTBALOVÝ PLES

27. 2. 2017

img_20170226_001506.jpg

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem pořadatelům, hudební kapele EVY Band, vystupujicícm tanečníkům a v neposlední řadě i všem 230 hostům sobotního ŽLUTO-MODRÉHO FOTBALOVÉHO PLESU, který se konal v už zase o kus dále zrekonstruované sokolovně. Ples se opravdu podařil a doufejme, že za rok se sejdeme v takto hojném počtu znovu.

Zvláštní poděkování pak patří sponzorům, kteří naplnili naší tombolu bezmála 200 cenami. Mezi hlavními cenami tak byly dva tablety, digitální fotoaparát, vysavač, mixér, žehlička, poukaz do pivních lázní a mnoho dalších atraktivních cen...

Děkujeme (seřazeno abecedně) : AUTODÍLY AS - Viktor Žebrák, Atrium Reality a.s., Bonatrans Group, a.s., Coca-Cola, ČEZ, a.s. - Energocentrum Vítkovice, Drogerie Na náměstí, EFT a masáže Jana Neuvirtová, Elektroinstalace Nehudek, Fixum, a.s., Gaben, spol. s.r.o., Homolovi, Hulánská stáj Klimkovice, Chacharova Pizza, JANKOSTAV s.r.o., KlimNet z.s., KASTEK komponenty, s.r.o., Kolimpex s.r.o., Komex trade, s.r.o., Kosmetické studio Strakošová H., Krásná Rehabilitace - Hurníková M., Květiny Flores, Maršálkovi, Město Klimkovice, Pizzerie Karolina, Pizzerie Rozmanitt, Restaurace Myslivna, Restaurace Na Podloubí, Restaurace Verdun, Restauracec a pension U Hasičů, Restaurace U Feldů, Sanatoria Klimkovice, Second Hand Klimkovice, STAVEBNÍ CENTRUM Group s.r.o, Stavební chemie - Pavel Slíva, Stolařství Martin Fittl, Stolařství Tomáš Bajgar, SUNINVENT, Textil Kuncová Klimkovice, Teichmannovi, Trafika Dubina, Truhlářství Jan Budzel, UNI Car, s.r.o., Varga Jaroslav, VEČERKA PETR Ing.-EURONICS, VŠB - TU Ostrava, Zámecké koupele Klimkovice, Zámecký vinný sklep, Zahradnictví Vašíček, Zahradnictví Zapletal, ZD Slezan Klimkovice, Gelnar - Hilscher ovoce a zelenina, ŽELEZÁŘSTVÍ A ZÁMEČNICTVÍ Mariáš

Pořadatelský tým plesu TJ Klimkovice.

Videa:...
Před zahájením... https://youtu.be/9QglqWTqmU8
Taneční vystoupení... https://youtu.be/evWJ4pa5LIM
Tombola... https://youtu.be/tX7yR-fuW_Q
Tombola 1. cena... https://youtu.be/B1KJXdjPFFI