Jdi na obsah Jdi na menu
 


POSEZÓNNÍ POSEZENÍ RODIČŮ HRÁČŮ PŘÍPRAVKY

24. 6. 2016

Zdravíme všechny rodiče hráčů přípravky,

Pátek 1.7.2016 je prvním dnem víkendového fotbalového kempu naší přípravky (ročníky nar. 2005 - 2010) a myslíme si, že to je i ten správný čas na posezónní posezení a finální vyhodnocení celé naší celoroční sportovní činnosti v uplynulé fotbalové sezoně…

Proto zveme všechny rodiče hráčů i hráče naší přípravky (i ty, kteří se kempu neúčastní), aby přišli v pátek 1.7.2016 v 18 hod. na hřiště k sokolovně na malé posezonní posezení.

Ale nechceme to řešit klasickým otřepaným klišé ve formě párku plus limonády…Proto přicházíme s jiným návrhem a poprosili bychom všechny rodiče (resp. hlavně naše šikovné maminky), aby dle svých možností nachystali nebo zajistili něco dobrého (pizza, obložená mísa, zákusky, buchty, prostě cokoliv“ mňamkového“,fantazii se meze nekladou…), my jako oddíl zajistíme pití a buřty k opekání, v klidu si sedneme a probereme vše potřebné i v návaznosti na příští sezónu…Osobně věříme v kreativitu a flexibilitu našich rodičů a doufáme ve vynikající závěr celkem úspěšné sezóny…

Na všechny se těší Vaši trenéři a výbor oddílu kopané...

P.S.: prosíme rodiče aby tuto informaci šířili dále i mezi ostatní rodiče formou sms nebo emailů, děkujeme.