Jdi na obsah Jdi na menu
 


POSLEDNÍ UTKÁNÍ VE ZNAMENÍ OSLAV

4. 6. 2017

img_20170603_185858.jpg

DENÍK Městský Přebor Ostrava - MUŽI
3.6.2017 TJ Klimkovice - TJ Sokol Koblov (1:0) 1:0
Branky: 5. Drábek
Sestava Klimkovic: Bača (46. Sikora) - Švábík, Šablatura, Knopp, Bednář - Woznica, Ambros, Komár, Drábek, Konečný - Lubojacký, střídali: Gazda, Šoltys, Zbořil, Koval, Klemiš, Teichmann, Sikora trenéři Prašivka V., Woznica J. a Bilík R.

Ostatní výsledky posledního kola:  Polanka B - Slovan 1:5, Rychvald - Pustkovec 10:2, Třebovice - Michálkovice 4:3, Vřesina B - Kr.Pole 4:3, Hošťálkovice - Muglinov 4:1, Hlubina B - Hrušov 3:6.

Konečná tabulka SR 2016/17 soutěže ZDE

Fotogalerie DENÍK: http://moravskoslezsky.denik.cz/fotbal_region/klimkovice-oslavily-postup-vitezstvim-20170628.html

Fotogalerie: http://tjklimkovice.rajce.idnes.cz/2017_fotbalove_zapasy_muzu_jaro/

Stylově zakončili fotbalisté Klimkovic letošní úspěšnou a hlavně postupovou sezonu. V závěrečném duelu městského přeboru porazili Koblov 1:0 a s náskokem pěti bodů ovládli konečnou tabulku před Třebovicemi.

Klimkovice si vítězství v soutěži zajistily už v týdnu, když ve vloženém kole vyhráli na hřišti béčka Hlubiny 2:0. Pohár a oslavy se však rozjely naplno až po sobotním závěrečném duelu, který už v páté minutě rozhodl domácí stoper Jakub Drábek. "Bude to velké," řekl s úsměvem útočník Jan Švábík.

"Nebylo to vždy úplně jednoduché, zejména na jaře jsme měli pár ztrát, ale myslím si, že nakonec jsme soutěž vyhráli zaslouženě," uvedl kouč ostravského mužstva Václav Prašivka.

Více se dočtete v úterním tištěném vydání Moravskoslezského deníku…

Video: převzetí poháru...

Video: osava s fanoušky...