Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEDSTAVUJEME POSILY: JAKUB SÁBLÍK

22. 3. 2018

3d4b0c7f-eb9c-4e9f-bb45-c16d1600779f_crop.jpgSedmou, a s největší pravděpodobností i poslední, zimní posilou se včera stal Jakub Sáblík, který k nám přichází z týmu FC Vratimov, hrajícího krajský přebor. Tento dvacetiletý hráč je odchovancem vítkovického fotbalu, kde prošel všemi kategoriemi od přípravky až po dorost. Sezónu před koncem dorosteneckého věku opustil Vítkovice a odešel do Brušperku, kde nastupoval jak za dorost, tak už i za muže, a kde se potkal i s Vláďou Šotem. Po roce a půl v Brušperku si jej následně vyhlédl Vratimov, kde se hned po půl roce podílel na postupu Vratimova do krajského přeboru. V podzimní části odehrál Jakub dvanáct utkání ve vratimovském dresu v krajském přeboru a letos na jaře bude oblékat žlutý klimkovický dres.

Komentář trenéra Jana Woznicy: "Kuba je dalším mladým hráčem, který v průběhu zimy přišel okysličit kádr. Jde o krajního hráče, který ale může stejně dobře operovat i ve středu hřiště. Jeho příchod se domlouval poslední týdny a jsem rád, že se vše nakonec podařilo. Viděl jsem jej osobně na podzim v zápase a myslím, že bude posílením i přes svůj stále nízký věk. Na podzim odehrál v krajském přeboru dvanáct utkání a rozhodně nešlo o žádné minutové štěky. Ve většině zápasů nastoupil v základní sestavě a zkušenosti z těchto těžkých zápasů jemu i nám určitě pomohou."