Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEDSTAVUJEME POSILY: JAN VANĚK

18. 1. 2018

4f70019e-2116-48b2-a4a7-e274b81bd43f_crop.jpgDevatenáctiletý klimkovický odchovanec, který se k nám vrací po šesti letech z týmu FC Bílovec. V mladším žákovském věku, kromě našeho klubu strávil půl roku v Baníku Ostrava. V tom starším opustil náš klub už natrvalo a zamířil do Bílovce, kde působil, kromě půlročního hostovaní v Hlučíně, až doposud. V loňské sezóně se výraznou měrou podílel na postupu bíloveckého dorostu do dorostenecké divize, když nastřílel 49 branek. Letošní podzim strávil v krajském přeboru v dresu bíloveckých mužů a v deseti utkáních vstřelil dvě branky.

Komentář trenéra Jana Woznicy: "Honza je mladý, šikovný ofenzivní hráč. Přestože bude patřit k nejmladším hráčům v kabině, jsem přesvědčen, že pro naši ofenzívu bude  rozhodně osvěžením a přínosem. Hraje jednoduše, přímočaře, má slušnou rychlost a dobrou techniku s míčem. V kontaktu jsme spolu byli něco přes rok a vždy projevoval zájem k nám přijít, což je pro mě důležité. Je pro mě trochu s podivem, že dostal v kraji tak málo šancí, ale pokud bude poctivě pracovat a prodá svou šikovnost, tak v budoucnu zase zkusí vyšší soutěže."