Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEDSTAVUJEME POSILY: MARTIN RULÍŠEK

21. 3. 2018

40ed3448-5f5a-4d0e-8e37-56eeec83c05e_crop.jpgDalším novým hráčem, který v jarní části bude oblékat žlutý klimkovický dres je dvacetiletý Martin Rulíšek, který k nám přichází z týmu FC Bílovec. Martin je odchovanec Sokola Kujavy, kde působil první dva roky své kariéry, poté strávil rok v Hladkých Životicích a následně zamířil až do konce žákovského věku do Bílovce. První tři roky v dorostu hrál v Novém Jičíně a během tohoto působení nastupoval půl roku, formou střídavého startu, za MFK Karviná. Na poslední rok v dorostu se vrátil zpět do Bílovce, přičemž půl roku strávil na hostování v mužích Fotbalu Fulnek. V loňské sezóně strávil Martin podzimní část v Sokole Bělotín, aby se na jaro vrátil zpět do Bílovce. V letošní podzimní části nastoupil v dresu Bílovce v osmi utkáních v krajském přeboru.

Komentář trenéra Jana Woznicy: "Martin je mladý hráč do ofenzívy, kterého jsem si vyhlédl v Bílovci, kde výborně pracují s mládeží. Bohužel ne všichni šikovní hráči potom dostanou v mužích dostatek prostoru ke hře. Líbil se mi už v zimě v zápase proti nám, a v našem zápase s Pustou Polomí jednoznačně ukázal potenciál. Je rychlostně slušně vybavený, technicky je na tom dobře a nebojí se obejít hráče v souboji jeden na jednoho, což dokázal i s Pustou Polomí a co mi u nás hodně chybí. I když přesně vím, kde s Martinem v sestavě počítám, jeho další velkou výhodou je jeho univerzálnost. Nedělá mu v případě potřeby problém nastoupit na kraji obrany, ve středu zálohy nebo v útoku. Jsem přesvědčený, že pro nás bude Martin velkým přínosem."