Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEDSTAVUJEME POSILY: RADIM KRPELÍK

4a6b438a-e642-4d72-beae-a0895593c843_crop.jpgTak trochu v tichosti do našeho týmu přišel na konci podzimního přestupního období z Hrabové tento jedenadvacetiletý hráč. Radim je odchovanec Vítkovické kopané, kde působil do žákovského věku. V dorosteneckých letech se přestěhoval do Hlučína a po přechodu do mužů odešel do Hrabové, kde působil do letošního podzimu. Začátek zimní přípravy strávil Radim v Hrabové, ale sám projevil velký zájem o to hrát v Klimkovicích a nakonec se podařilo vše dohodnout a Radim přichází na hostování do léta s určitou opcí na přestup.

Komentář trenéra Jana Woznicy: "Radim je hráč, který stejně dobře může hrát na obou krajích obrany, v Hlučíně nastupoval i jako stoper, takže ho lze využít i tam. Bez problému zapadl do kabiny, je to poctivý hráč a já jsem rád, že u nás bude pokračovat i nadále."