Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEDSTAVUJEME POSILY: VOJTĚCH BORGOSZ

17. 1. 2018

1afed35f-2ce3-4c82-8f95-cb865abc87a9_crop.jpgPětadvacetiletý hráč, který k nám přichází z nedaleké Polanky. Vojta je odchovancem FC NH Ostrava (nyní FC Ostrava-Jih) a v žákovských letech se přestěhoval do nedalekých Vítkovic, kde prošel všemi mládežnickými kategoriemi až po nejstarší dorost. První sezónu v mužích strávil rovněž v nově se tvořícím klubu MFK Vítkovice, hrajícího krajský přebor. Po této sezóně odešel do Polanky, kde působil pět a půl let, až do letošní zimy.

Komentář trenéra Jana Woznicy: "Obrovská posila pro náš klub, jak na hřiště, tak i charakterově do kabiny. Vojta je naprosto nadstandardní hráč pro naši soutěž, po celou mužskou kariéru stabilně hrával krajský přebor a v Polance patřil vždy ke klíčovým hráčům. Pochopitelně o takového hráče byl velký zájem od spousty klubů a já jsem strašně rád, že nakonec míří k nám. Jde o pracovitého, obounohého fotbalistu s velmi dobrou kopací technikou. Známe se ze společného působení velmi dobře, víme co od sebe čekat a já se moc těším na naši spolupráci."