Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘESVĚDČIVÉ VÍTĚZSTVÍ V MALÉM DERBY

25. 9. 2016

DENÍK Městský Přebor Ostrava - muži

24.9.2016 TJ Klimkovice - FC Vřesina "B" (1:0) 3:0

Branky: 10. Woznica (p), 47. a 51. Lubojacký

Sestava Klimkovic: Bača - Knopp, Cviertna, Šablatura, Teichmann -  Woznica, Komár V., Šoltys, Konečný - Ambros, Lubojacký, střídali: Klemiš, Drábek, Komár T., Gazda J., Sikora, trenéři Prašivka V. ml. a Bilík R.

TABULKA a OSTATNÍ VÝSLEDKY - muži

Derby, jako hra kočky s myší. Převážnou část zápasu se hrálo jen na jednu bránu a jen střelecká nemohoucnost a smůla na domácích kopačkách zapříčinila, že výsledek zápasu je fotbalový a ne hokejový. Několikrát (ani to nešlo spočítat) nastřelená tyčka, množství neproměněných šancí. Ale zachytal si i Michal Bača a těsně před koncem výborným zákrokem udržel čisté konto. Mužem zápasu jednoznačně Marek Lubojacký. Nejen že sám vstřelil dvě branky, ale i po faulu na něj se kopala penalta.

Jen tak dále. Hoši děkujeme!